Fuzzy

Fuzzy
16 votes, 4.50 avg. rating (89% score)

Vyrobte si roztomilého kamaráda z gumiček loom bands :-) Rád vám bude dělat společnost pokaždé, když si budete plést z gumiček nějaký další náramek nebo přívěšek :-) Roztomilou kuličku si můžete kamkoliv postavit a věřím, že stejně jako mě, vám pokaždé, když se na něj podíváte, vykouzlí úsměv na tváři :-)

 

Potřeby:

+ stav

+ háček

+ 65 barevných gumiček (a pak několik gumiček na vyplnění)

 

Pro upletení Fuzzyho shlédněte další vide návod:

 Další podobné návody

10 thoughts on “Fuzzy

    • To je jednoduché stačí si roztřihat 3 gumičky a budeš mít 6 vlásků poté jeden konec roztříhnuté gumičky provedeš bějakou škvírou na hlaviče a máš dva první vlásky ;)

  1. Je to výborná dekorace A velmi roztomilá mám jich 6 a jsou vážně hezcí ale mohli by to udělat i někde česky pro ty co neumí Anglicky tak by se jim to nemuselo povédst a byly by sklamaní :) :)

  2. Dělám toto asi po dvacátý a ani jednou mi to nevyšlo. Můžete to sakra někdo natočit česky? A Niki prosím jestli sto udělala šestkrát tako to prosím natoč v češtině jestli to uděláš moc ti děkuju.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *


sedm − 5 =

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>