Náramek z dračích šupin „Dragon Scale“

Náramek z dračích šupin „Dragon Scale“
4 votes, 5.00 avg. rating (97% score)

Dnes si vyrobíme velmi povedený náramek, který svým vzhledem připomíná dračí šupiny, a proto také anglický název „Dragon Scale“. Mě osobně připomíná také část rytířského brnění ze středověku, ale díky jeho barevném provedení jej jistě budete rádi nosit i v současnosti.

Potřeby:

+ držák

+ háček

+ 140-150 gumiček

Nově i český video návod:

 

Druhý video návod je v holandštině:

 

 Další podobné návody

4 thoughts on “Náramek z dračích šupin „Dragon Scale“

    • No spotřeba gumiček je dost ale pokud dáváš 32 gumiček a každá skupinka má jinou baru nevypadá to až na takovou velkou spotřebu gumiček :) jen taková otázky z jakých jsi to dělala barev?

  1. Dneska jsem dělala dračí náramek odpoledne z jiných barev-černá,bílá,na dvou okrajích červená,ze zlaté a šedé.Byl krásný ale z kolíčku mi sklouzla gumička a náramek se rychle rozplétal.Byla jsem tak naštvaná.Večer jsem se k videu vrátila a dělala ze stejných barev akorát z tmavší fialové a místo modré červená.Náramek je pohodlný,krásný, ale jedině co je na to těžké je to s-clipování. Možná si ho zítra udělám ještě jednou v jiných barvách. :)

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *


šest + 3 =

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>